• Çalışma Saatleri: 8:00 - 11:30

Franchise

Anasayfa Franchise

Franchise

Mükemmel Konsept!

Queen Waffle tanıtım kataloğu ailemize dahil olmak için yapacağımız ön görüşme ve devamında dahil olabilmeniz için sizde aradığımız kriterleri ve şartları içermektedir. Queen Waffle bayilik hakkını almak ve bir işletme sahibi olmak için; öncelikle sizden finansal yeterlilik , profesyonel bir bakış açısı, çalışma sistemimize uygunluk ve işletmeci bilgisi bekliyoruz. Tanıtım kataloğumuzu dikkatlice inceledikten sonra koşullarımız ve beklentilerimizi yerine getirebileceğimize inanıyor iseniz Queen Waffle ailesine katılmak için başvurularınıza karşılık vererek iş ortaklığımızı başlatmış olabileceğiz. QUEEN WAAFLE zincirlerine katılmak için bize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz

about
  • LOJİSTİK

    Ürünlerimiz Queen Waffle üretim merkezimiz de özenle hazırlanıp sizlere ulaştırılacaktır. (Taze tüketim ve anlaşmalı dağıtımlar bayinin bulunduğu lokasyon da organize edilecektir)

  • Eğitim

    Bayi açılmadan önce faaliyeti devam eden şubelerimizde, açılış ile birlikte ise yerinde teorik ve pratik olarak verilmektedir.Bayi; Queen Waffle standartlarına ulaşıncaya dek desteklenmektedir.

  • Reklam & Pazarlama

    Bayinin açılışından öncesi ve sonrasın da sürekli ve düzenli pazarlama faaliyetlerimize bağlı olarak yazılı, görsel ve sosyal medya desteği verilecektir.

Ailemize katılmak ister misiniz?

Bayilik başvurusu için;
www.queenwaffle.com.tr adresinde bulunan başvuru formunu doldurarak,
info@queenwaflle.com.tr adresine kişisel bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizi mail yolu ile,
444 6 122 nolu hattımızdan temsilcilerimizle irtibata geçerek  yapabilirsiniz

 

Teknik dökümanı indirmek için Tıklayınız

Franchise Başvuru Formu

Misyon & Vizyon

VİZYONUMUZ
Markamızın sahip olduğu değerleri koruyarak Kayseri’ de yakalamış olduğu başarıyı doğru büyüme stratejisi ile yurt içi ve yurt dışına yaymak.

MİSYONUMUZ
Kuruluşumuzun ardından varoluş amacımıza uygun olarak prensiplerimizi kaybetmeden zamana uygun olarak, gelişen lezzet noktaları haline gelebilmek

Yukarı